Міський голова Монастириськ Андрій Старух
Фото:

Facebook/Андрій Старух

Міський голова Монастириська Тернопільської області Андрій Старух повідомив, що одужав після коронавірусного захворювання на COVID -19.

Про це він написав у Facebook.

«Подзвонили лікарі, повідомили, що повторний аналіз підтвердив негативний результат. Тобто я здоровий», — зазначив Старух.

Про інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 міський голова Монастириськ, де був зафіксований спалах, повідомив ще 1 квітня 2020-го. Тобто його лікування тривало приблизно 18 днів.

Він наголошував, що останній місяць почувався добре, жодного разу не мав підвищеної температури чи інших симптомів.

Станом на ранок 19 квітня Україні коронавірус лабораторно підтвердили у 5 449 людей: з них 141 пацієнт помер, 347 — одужали. У Тернопільській області, зокрема, — 390 випадків (34 одужали).

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: