Міський голова Глухова на Сумщині Мішель Терещенко на сесії міської ради оголосив про свою відставку.

Міський голова Глухова на Сумщині Мішель Терещенко на сесії міської ради 27 вересня оголосив про свою відставку.

«Завтра буде сесія, я завтра буду писати заяву про дострокове звільнення з посади міського голови, завтра запрошую депутатів проголосувати за цю заяву, бо це закон», — сказав він під час сесії.

27 вересня на сесію міськради, де мав би розглядатися бюджет міста, прийшли 2 депутати.

Терещенко скликав позачергову сесію міськради на 28 вересня.

Пізніше на сторінці Терещенка у Facebook з’явився допис про ситуацію, що склалася.

«Це означає, що до колишніх регіоналів-саботажників з «Волі народу», БПП («Блоку Петра Порошенка» — ред.) та «Укропу» долучилися всі інші — «Батьківщина» та РПЛ («Радикальна партія Ляшка» — ред.)», — йдеться у повідомленні.

Мішель Терещенко очолює Глухів з 2015 року. Він народився в Парижі, є нащадком роду українських промисловців і меценатів Терещенків.

Нагадаємо, 14 вересня депутати Полтавської міської ради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Мамая. За відповідне рішення проголосували 29 з 42 депутатів.

Перед цим депутати міськради звільнили секретаря міськради, заступників міського голови та розпустили виконавчий комітет міської ради.

17 вересня під час прес-конференції Олександр Мамай заявив, що вважає своє звільнення з посади міськголови нелегітимним

У той же день новопризначений секретар міської ради Полтави Олександр Шамота, який є тимчасовим очільником міста, не міг потрапити на роботу, бо двері кабінету були зачинені, а колишній міськголова Олександр Мамай забрав ключі.

Серед підстав для звільнення Олександра Мамая та його оточення назвали роздачу комунального майна приватним підприємствам, надання адрес кіоскам, невиправдане підвищення проїзду тощо.

Орім цього, депутати обрали нового секретаря Полтавської міської ради. Ним став Олександр Шамота, голова фракції «Соціал-демократичної партії».

Поділитись: