Найбільшими боржниками за компенсацію проїзду пільговиків виявились Чернівецька, Волинська, Рівненська області та місто Київ, які ще нічого не сплатили компанії.

З початку 2018 року місцеві органи влади заборгували Укрзалізниці 46 мільйонів гривень за перевезення в приміському транспорті пільгових категорій громадян.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільшими боржниками за компенсацію проїзду пільговиків виявились Чернівецька, Волинська, Рівненська області та місто Київ, які ще нічого не сплатили компанії, які нічого не сплатили. 

Найкраща ситуація з погашенням боргів Укрзалізниці у Кіровоградській області. Там компенсували 60% витрат на перевезення пільгових категорій населення.

«Більшість міських і районних державних адміністрацій минулого року відмовилася підписувати договори з регіональними філіями Укрзалізниці стосовно компенсації збитків за перевезення окремих категорій громадян, що також незадовільно впливає на стан компенсацій», — зазначили в Укрзалізниці.

За інформацією компанії, саме залізничний транспорт перевозить найбільшу кількість пільгових категорій громадян порівняно з іншими видами транспорту. Так, серед усіх пасажирів приміських поїздів пільговики складають майже 70%.

Нагадаємо, що в Укрзалізниці заявили, що готуються до будівництва експресу Київ-Бориспіль.

З початку року компанія отримала майже 20 мільйонів гривень чистого прибутку.

Напередодні Кабмін збільшив кошторис будівництва Бескидського тунелю на 737 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося, що дефіцит вантажних вагонів в Україні може перешкодити своєчасному експорту зернових.

Поділитись: