УКРАЇНА

Місцеві вибори на Одещині: постріли, «мінування» та розбитий термометр

3 червня, 2018 17:38
УКРАЇНА/Місцеві вибори на Одещині: постріли, «мінування» та розбитий термометр
Зберегти
Вигляд
Під час проведення місцевих виборів у Великомихайлівському на Ширяївському районах Одеської області трапилася низка інцидентів.

Під час проведення місцевих виборів у Великомихайлівському на Ширяївському районах Одеської області трапилася низка інцидентів. 

Про це повідомила поліція Одещини.

У селі Цебрикове громадянин вистрілив у повітря з травматичного пістолета. За словами чоловіка, постріл був мимовільним, коли він хотів розрядити зброю.

Внаслідок події ніхто не постраждав. Відносно чоловіка складено протокол за ст. 174 Кодексу України про адміністративні правопорушення (стрільба зі зброї у населених пунктах і не відведених для цього місцях).

Пізніше анонім повідомив про замінування чотирьох виборчих дільниць. Поліція, вибухотехніки та кінологи обстежили будівлі, проте вибухівки не виявили. Роботу дільниць поновили.

Згодом на підлозі виборчої дільниці у селі Вишневе Великомихайлівського району виявили уламки скла від розбитого термометра.

Працівники поліції обстежили приміщення. Попередньо слідів ртуті виявлено не було. До приїзду рятувальників та медиків доступ виборців на дільницю обмежили, члени виборчої комісії залишати приміщення відмовилися.

Нагадаємо, в Одеській області під час сутичок місцевих мешканців з поліцією на виборчій дільниці селища Цебрикове постраждав депутат Чорноморської міськради від «Батьківщини» Василь Бугайчук.

Загалом же унаслідок сутичок, за даними поліції, затримали чотирьох людей

Раніше поліція повідомила, що унаслідок сутички на виборчій дільниці у Великомихайлівському районі Одеської області постраждали 13 правоохоронців

/Юлія Товстоліс

Пов`язані новини