УКРАЇНА

Мітинг проти закриття ліцею в Києві: адміністрація переводить навчання в інші заклади

12 березня, 2018 16:04
УКРАЇНА/Мітинг проти закриття ліцею в Києві: адміністрація переводить навчання в інші заклади
Зберегти
Вигляд
Будівля київського ліцею №142, проти закриття якого протестували учні закладу, перебуває в аварійному стані.

Будівля київського ліцею №142, проти закриття якого протестували учні закладу, перебуває в аварійному стані.

Про це повідомила прес-служба КМДА з посиланням на результати обстеження ТОВ «ПРОЕКТ-СТУДІЯ».

 «Через наявні деформаційні пошкодження та можливість підтоплення будівлі, наразі існує велика вірогідність її подальших  деформацій та руйнування», — повідомили у КМДА.

Через це, зігдно з наказом управління освіти Солом’янської районної державної адміністрації, учні ліцею на час ремонту навчатимуться в інших освітніх закладах.

Крім того, ліцей можуть перевести в новозбудоване приміщення НВК «Ерудит».

Водночас батьки учнів ініціювали додаткову експертизу будівлі. Про це Громадському повідомив Володимир Бялковський, заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

«В мене совість чиста. Я впевнений, що жоден нормальний батько не буде вести свою дитину у ту будівлю, на яку принаймні є документ, що вона аварійна. Але ми зараз замовляємо ще додаткову експертизу — державну», — повідомив він.

Приміщення ліцею №142 Солом’янського району побудовано у 1936 році. У ліцеї навчається понад 530 учнів, навчальний процес забезпечують 72  працівники (55 вчителів та 17 інших працівників).

Нагадаємо, у Києві 12 березня під будівлею ліцею №142 зібралися на акцію протесту проти закриття близько 600 людей: учні закладу та їхні батьки.

Пов`язані новини