Росія передала Білорусі «пропозиції з інтеграції» до 20-річчя Союзного договору між країнами.

Про це заявив прем'єр-міністр Дмитро Мєдвєдєв, передає російське агентство ТАСС.

«Для нас Білорусь лишається найближчим партнером, є учасником Союзної держави. Нині ми ведемо з нашими колегами, з нашими партнерами з Білорусі, розмову про те, яким чином цю інтеграцію зробити ще більш вагомою. Білоруським друзям передали наші пропозиції з інтеграції», — сказав Мєдвєдєв.

1 березня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країна не проти спільної валюти з Росією, утім це має бути не білоруський і не російський рубль.

24 грудня Олександр Лукашенко заявив, що відтепер не називатиме Росію «братньою державою», а лише «партнером», оскільки у РФ «це поняття більше неприйнятне». 

Лукашенко висловив хвилювання, що РФ хоче «включити» Білорусь у свій склад під приводом «глибокої інтеграції». У РФ пояснили, що об'єднання РФ та Білорусі зараз не на порядку денному — прес-секретар президента РФ.

Водночас у Росії заявили про завершення підготовки проекту Концепції зближення законодавства Росії й Білорусі. У РФ кажуть, що створення документа «допоможе покращити економічну співпрацю».

Поділитись: