Засновники фестивалю Respublica вирішили відбудувати у Minecraft локації фестивалю — замок, його околиці, сцени та гримерні — для «повного занурення» в атмосферу заходу.

Про це розповів засновник Respublica Андрій Зоін. 

Він пояснив, що цього року через карантинні обмеження фестиваль Respublica цьогоріч реалізують у двох форматах: онлайн і в Minecraft, де будуть «побудовані» основні локації фестивалі. 

Тепер потрапити на фестиваль зможе кожен охочий — для цього достатньо завантажити гру і приєднатися до сервера. 

Що відомо про фестиваль?

Музично-мистецький фестиваль сучасного вуличного мистецтва Respublica відбудеться 25-27 вересня на 5 сценах Кам’янця-Подільського. Дистанційно до нього долучаться музиканти із 10 міст України. Виступи будуть транслюватися як на локаціях фестивалю, так і онлайн. У програмі фестивалю рок, електроніка, класична музика, імпровізаційний джаз, а також поетичні читання.

Організатори запевняють, що захід пройде з дотриманням усіх карантинних правил, які будуть актуальні на дати проведення події, а доступ відвідувачів та учасників на територію обмежать відповідно до вимог МОЗ.

Фест можна буде не просто дивитися онлайн, а й взаємодіяти з навколишнім простором за допомогою власного волонтера-гіда в реальному часі. Він стане свого роду персоналізованим аватаром, яким користувач керуватиме за допомогою голосу.

Що це за гра Minecraft?

Minecraft називають однією із найпопулярніших ігор сьогодення. Щомісячна авдиторія гри складає приблизно 91 млн користувачів. За останні 10 років Minecraft став десятою у світі найбільш продаваною грою.

Суть гри у тому, що можна створити свій світ за допомогою різних матеріалів і керувати персонажами. У грі можна будувати замки чи придумувати механізми, полювати на монстрів, шукати скарби, займатися фермерством чи подорожувати гігантським всесвітом разом з друзями. Відомим є «піксельний» графічний стиль гри, який зображає персонажів та навколишній світ. 

Автор: Олександр Шаріпов
Поділитись: