Раніше R. Kelly неодноразово звинувачували у сексуальному насильстві.

Музичний сервіс Spotify видалив з плейлистів треки американського R&B-виконавця R. Kelly через невідповідність новій політиці сервісу щодо контенту, який пропагує ворожнечу. Раніше R. Kelly неодноразово звинувачували у сексуальному насильстві.

Про це повідомляє видання Billboard.

«Ми видаляємо музику R. Kelly з плейлистів Spotify та алгоритмів рекомендацій. Його музика все ще буде доступна на сервісі, але ми не будемо його активно просувати», — прокоментували у Spotify.

Згідно з новою політикою сервісу, яка стартувала 10 травня, Spotify залишає за собою право видаляти з плейлистів та рекомендацій контент, який пропагує чи виправдовує ворожнечу стосовно людини чи групи людей за ознаками релігії, раси чи статі.

«Ми не віримо у цензуру контенту через поведінку його автора, проте хочемо, аби наші рішення відображали наші цінності», — заявили у Spotify.

R. Kelly раніше неодноразово звинувачували у сексуальному насильстві щодо жінок та підлітків. У 2017 році проти нього розпочали кампанію #MuteRKelly, через яку навіть скасували низку концертів музиканта. Сам R. Kelly заперечує звинувачення.

Нагадаємо, що хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях в Голлівуді почалася після публікації New York Times про домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна.

Історія журналістів спровокувала масштабний рух проти домагань #MeToo у США, а також виграла Пулітцерівську премію.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile