УКРАЇНА

МВФ не має термінів прибуття місії в Україну — представник

1 лютого, 2018 18:25
УКРАЇНА/МВФ не має термінів прибуття місії в Україну — представник
Зберегти
Вигляд
Міжнародний валютний фонд не має термінів щодо прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF.

Міжнародний валютний фонд не має термінів щодо прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF.

Про це повідомив офіційний представник Фонду Уільям Мюррей, передає «Інтерфакс-Україна».

«У мене відсутні які-небудь відомості щодо прибуття місії. Відповідного часу ще не було визначено», — сказав він

Раніше президент України Петро Порошенко в інтерв'ю Bloomberg у Давосі висловив сподівання, що орієнтовно до квітня місія МВФ відвідає Київ, після чого Україна зможе отримати черговий транш від МВФ.

Водночас глава Ради Національної Банку України Богдан Данилишин повідомив, що місії МВФ орієнтовно прибудуть до Києва в середині лютого.

У рамках четвертого перегляду, який відкриває шлях для отримання п'ятого траншу, МВФ ще продовжує вивчати прийнятий Верховною Радою закон про пенсійну реформу.

Крім цього, Україні ще необхідно прийняти законодавство про створення антикорупційного суду, реформувати, а також провести коригування внутрішніх тарифів на газ відповідно до раніше затвердженої формули.

24 січня у Давосі зустрічалися президент України Петро Порошенко та директорка-розпорядниця МВФ Крістін Лагард. За результатами переговорів Порошенко повідомив, що Україна і надалі співпрацюватиме з Фондом, а Лагард — що МВФ підтримуватиме Україну у реформах.

Нацбанк повідомив 22 січня, що борг України перед МВФ складає $12 млрд. За словами міністра фінансів, відсутність кредитів МВФ є одним з чинників падіння гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ спростував відмову від вимог по створенню антикорупційного суду в Україні

Пов`язані новини