УКРАЇНА

Україна готова продовжувати співпрацю з МВФ — Порошенко після зустрічі з главою Фонду

24 січня, 2018 23:07
УКРАЇНА/Україна готова продовжувати співпрацю з МВФ — Порошенко після зустрічі з главою Фонду
Зберегти
Вигляд
Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив президент України Петро Порошенко після зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

«Ми провели конструктивну та відкриту зустріч та обговорили всі відкриті питання співпраці між Україною та МВФ. Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом як важливим чинником зміцнення макроекономічної стабільності та індикатора довіри до проведення внутрішніх реформ», — написав президент.

«Я підтвердила, що МВФ разом з іншими міжнародними партнерами готовий і надалі підтримувати Україну в її зусиллях щодо проведення реформ. Я також наголосила, що Україна повинна скористатися нинішнім сприятливим зовнішнім середовищем для прискорення реформ та переходу до більш стійкого зростання, необхідного для сталого покращення рівня життя людей», — прокоментувала зустріч з Порошенком Крістін Лагард.

Також вона привітала подання кандидатури Якова Смолія на посаду голови Національного банку, «що робить голову НБУ повністю незалежним та призначеним на тривалий термін»

Нагадаємо, що 1 грудня 2017-го Єврокомісія відмовила Україні у транші на 600 млн євро. Причиною відмови стало невиконання Україною чотирьох вимог: зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки е-декларацій, закон про кредитний реєстр НБУ та перевірка інформації про бенефіціарних власників компаній.

Мінфін України заявив, що розраховує залучити понад два транші МВФ у 2018 році.

Пов`язані новини