У Міністерстві внутрішніх справ України назвали затримання сина міністра Арсена Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря «політичним, а не юридично обгрунтованим».

У Міністерстві внутрішніх справ України назвали затримання сина міністра Арсена Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря «політичним, а не юридично обгрунтованим».

Про це ідеться у заяві прес-служби МВС.

У міністерстві наполягають, що процедура закупівлі тактичних рюкзаків для потреб АТО в 2015 році була прозорою.

«Міністерство внутрішніх справ констатує, що в Україні продовжується гібридна війна, спрямована на дискредитацію політиків та посадових осіб, які твердо стоять на позиції реформування та оздоровлення державних інститутів, зокрема правоохоронної системи», — заявили в МВС. 

Раніше детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Також детективи НАБУ провели обшуки у сина Авакова.

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури, де вона перебувала впродовж дев’яти місяців, і за той час жоден фігурант справи не був допитаний.

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою в кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру.

14 травня 2015 року уряд прийняв відставку заступника Авакова Чеботаря. Тоді біля будинку Сергія Чеботаря в селі Лісники напали на знімальну групу телеканалу ZIK.

Як стверджують журналісти, нападниками виявились зять Чеботаря Олег Поліщук та його бізнес-партнер Сергій Гаврилко.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: