УКРАЇНА

МВС не може пояснити, чи притягнуто до дисциплінарного покарання винних у нападі на журналіста Громадського

6 червня, 2018 22:03
УКРАЇНА/МВС не може пояснити, чи притягнуто до дисциплінарного покарання винних у нападі на журналіста Громадського
Зберегти
Вигляд
Міністерство внутрішніх справ не може остаточно повідомити, чи притягнуто до дисциплінарної відповідальності бійців полку поліції особливого призначення, які напали на журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Міністерство внутрішніх справ не може остаточно повідомити, чи притягнуто до дисциплінарної відповідальності бійців полку поліції особливого призначення, які напали на журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Речник МВС Артем Шевченко 6 червня в ефірі програми «Нині вже» на Громадському спершу сказав, що винних поліцейських покарали.

«Щодо Реплянчука, я знаю, він спілкувався з керівництвом МВС. Були принесені вибачення. Наскільки мені відомо притягнуто до дисциплінарної відповідальності керівника підрозділу, який допустив таке безумовно неприпустиме порушення, яке на щастя не мало більш серйозних наслідків», — сказав Шевченко.

Також він зауважив, що інцидент з журналістом Громадського — випадковий і не системний випадок застосування правоохоронцями сили під час масової акції.

Але після уточнюючого дзвінка від редактора сайту Громадського, Шевченко не зміг достеменно підтвердити, чи притягнули поліцейських до відповідальності й попросив зателефонувати йому завтра, 7 червня.

«Зараз не можу точно нічого сказати, подзвоніть завтра я прокоментую», — сказав Шевченко.

Раніше повідомлялось, що співробітників правоохоронних органів, які 24 жовтня завдали тілесних ушкоджень журналісту Громадського Дмитру Реплянчуку, притягнуть до відповідальності, але після ухвалення судом остаточного рішення у кримінальних провадженнях.

Нагадаємо, 24 жовтня представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука у Святошинському суді Києва і розтрощили йому камеру. Крім того, були затримані кореспонденти «УНІАН» та «Страна.ua». Потім їх відпустили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побиття журналістів у суді: деталі інциденту та реакція МВС.

Перший заступник глави МВС Сергій Яровий пообіцяв розслідувати інцидент. Крім того ОБСЄ засудила побиття поліцією журналістів у Києві.

Пов`язані новини