УКРАЇНА

Побиття журналістів у суді: деталі інциденту та реакція МВС

25 жовтня, 2017 01:20
УКРАЇНА/Побиття журналістів у суді: деталі інциденту та реакція МВС
Зберегти
Вигляд
Під час штурму суду представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука та журналіста УНІАН Сергія Лефтера.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Миколи Коханівського суд. Під час штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука та журналіста УНІАН Сергія Лефтера.

У свою чергу, журналісти написали заяви в поліцію.
Згодом речник МВС Артем Шевченко пообіцяв сприяти розслідуванню інциденту з побиттям журналістів під час розблокування спецпризначенцями Святошинського суду Києва.

Детальніше про інцидент – дивіться у сюжеті Громадського.

Нагадаємо, 23 жовтня у Святошинському суді Києва Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 24 жовтня. Після цього прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які мали відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

У ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. У відповідь на дії правоохоронців блокувальники зруйнували залу суду і продовжили блокувати приміщення.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Коханівського суд. Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Коханівський підозрюється у тому, що незаконно застосував пневматичну зброю під час сутички.

Що сталося у Святошинському суді та за що судять очільника «Добровольчого руху ОУН» читайте в публікації Громадського. Як розглядають справу Коханівського: барикади в суді, штурм і побиття журналістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини