У разі, якщо на НСК «Олімпійський» відбудуться передвиборчі дебати між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, МВС планує залучити безпрецедентну кількість правоохоронців та закликає охочих бути присутніми на дебатах не брати із собою зброю. Про це у коментарі Громадському повідомив речник МВС Артем Шевченко.

«Ми будемо працювати над забезпечення правопорядку і безпеки загалом, а тим паче під час дебатів на «Олімпійському», якщо вони будуть у такому незвичному і доволі оригінальному і ризикованому форматі, що може бути вперше... МВС має бути готовим, ми готуємось незалежно від цього», — сказав Шевченко.

Він наголосив, що у поліції є багатий досвід роботи на цьому об'єкті, але оскільки подібний захід буде проводитись вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців.

На питання скільки працівників поліції буде залучено, Шевченко відповів, що наразі точну цифру назвати неможливо, адже невідомо, скільки людей прийде на стадіон:

«Якщо справді дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використанні як зброя для завдання шкоди будь кому. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи під час заходу на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів».

Нагадаємо, 11 квітня штаби Володимира Зеленського та Петра Порошенка зустрілись щодо дебатів, але не змогли домовитись про дату проведеня дебатів.

Раніше у штабі Зеленського запропонували опонентам провести дебати по телемосту, якщо Порошенко вирішить 19 квітня прийти у студію Суспільного, а не на НСК «Олімпійський».

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: