Петро Порошенко вважає 14 квітня ключовою датою для проведення дебатів з Володимиром Зеленським, проте готовий прийти на стадіон і 19 квітня, «якщо знайде час».

Про це під час брифінгу заявив речник штабу Порошенка Олег Медведєв.

За його словами, чинний президент буде чекати на опонента 14 числа на стадіоні НСК «Олімпійський», бо проводити дебати 19 квітня запізно, адже на наступний день буде «день тиші».

«Ми розуміємо мотиви нашого опонента відтермінувати дебати якомога далі. Дебати проводяться не для галочки, а для того, щоби люди могли їх послухати, проаналізувати, в тому числі і засоби масової інформації, висвітлити, провести додаткову дискусію, а вона вже фактично неможлива після дебатів, тому що 20 квітня це вже «день тиші», коли заборонена будь-яка агітація і контрагітація», — сказав він.

Медведєв наголосив, що Порошенко не може порушувати закон, тому 19 квітня у визначений законом час він прийде на Суспільне телебачення для участі в дебатах.

«Не виключено, що Порошенко зможе прийти на «Олімпійський» і 19-го, але в той час, коли він буде вільний від тих обов’язків, які на нього як на кандидата покладає закон про вибори президента», — заявив речник штабу.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 15%. 

Поділитись: