УКРАЇНА

МВС Росії заперечує проживання Януковича на колишній дачі Будьонного під Москвою

2 вересня, 2017 16:17
УКРАЇНА/МВС Росії заперечує проживання Януковича на колишній дачі Будьонного під Москвою
Зберегти
Вигляд
Міністерство внутрішніх справ Росії спростувало інформацію про те, що екс-президент України Віктор Янукович проживає державній дачі у селищі Баковка Московській області.

Міністерство внутрішніх справ Росії спростувало інформацію про те, що екс-президент України Віктор Янукович проживає на державній дачі у селищі Баковка Московській області.

Про це йдеться в офіційній відповіді силовиків на запит російського видання РБК.

«Інформація, розміщена в деяких ЗМІ про проживання деяких осіб в заміському будинку відомства, не відповідає дійсності», — заявили в МВС Росії.

«Заміський будинок прийомів «Русичі» МВС Росії, що розташований в Московській області, використовується для проведення конференцій, засідань, симпозіумів, нарад, а також для прийому і обслуговування делегацій, в тому числі іноземних», — йдеться у заяві.

Російські правоохоронці наголосили, що з 2012 року по цей день «на об'єкті постійно ніхто не проживав і не проживає».

Раніше видання «Медуза» повідомило, що екс-президент Янукович може проживати на державній дачі, яка належить одному з підрозділів МВС Росії, у селищі Баковка Московській області.

Як повідомлялось, ця земельна ділянка належить федеральній казенній установі «Заміський будинок прийомів «Русичі» при МВС РФ.

Нагадаємо, депутат Держдуми, співак Йосип Кобзон заявив, що по сусідству з ним у Московський області мешкає колишній президент України Віктор Янукович.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини