Президент США Дональд Трамп та канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявили, що мають хороші взаємні відносини та планують співпрацювати задля вирішення економічних питань у майбутньому.

Президент США Дональд Трамп та канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявили, що мають хороші взаємні стосунки та планують співпрацювати задля вирішення економічних питань у майбутньому.

Про це вони повідомили під час спільної конференції за підсумками переговорів на саміті НАТО у Брюсселі.

«У нас була чудова зустріч. Ми говорили про торгівлю. Ми маємо дуже хороші стосунки з канцлеркою. Вони (Німеччина — ред.) мають вражаючий успіх. Я вірю, що взаємна торгівля (між країнами — ред.) зросте», — заявив Трамп.

Ангела Меркель під час прес-конференції зазначила, що США та Німеччина надійні економічні партнери, а економічна співпраця між країнами продовжуватиметься.

«Ми обмінялися поглядами на економічний розвиток та майбутні торговельні відносини. Ми очікуємо на подальше зростання торгівлі. Ми хороші партнери та маємо продовжувати співпрацювати у майбутньому», — зазначила Меркель.

Нагадаємо, що напередодні перед самітом НАТО Трамп розкритикував Німеччину через дозвіл на будівництво російського газопроводу «Північний потік-2» та заявив, що Німеччина — «заручниця Росії» у поставках енергоресурсів.

Меркель у відповідь підкреслила, що Німеччина формує свою політику самостійно та без впливу Росії.

Також на саміті НАТО генсек альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс як і раніше засуджує анексію Криму Росією та втручання РФ у внутрішні справи інших держав, але це не привід ізолювати Росію.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile