Великогрибовицька сільська рада вирішила повністю закрити Грибовицьке звалище з 1 червня. Про це заявив сільський голова Ігор Питель, передає Galinfo.

«З 1 червня вирішено назавжди закрити звалище, тож сподіватися на подальше вивезення сміття на Грибовицьке звалище не варто. Рішення сільської ради було прийнято на вимогу громади», — сказав Питель.

За його словами, місцеві жителі вже заявили, що не пропустять на звалище жодної машини зі сміттям не тільки зі Львова, а й з інших населених пунктів.

Сільський голова також сказав, що Львівська міська рада не проводила «жодних переговорів» із суспільством і владою села Великі Грибовичі.

«Поки ніяких нарад про те, що далі робити, не було. Взагалі нічого… Ми спілкувалися з ними тільки виключно в частині рятувально-пошукових робіт і ліквідації аварії», — додав Питель.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова.

Згодом, 31 травня, повідомлялось про виявлення тіла одного загиблого. Пізніше повідомили про виявлення тіла другого загиблого. А увечері 31 травня рятувальники знайшли тіло третього загиблого.

1 червня рятувальники припинили пошукові роботи через загрозу нового обвалу. Водночас, опівдні 2 травня рятувальники відновили пошуки зниклого під завалами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile