ENRU

Миколаївський суднобудівельний завод не працює через зволікання уряду — Укроборонпром

Діяльність Державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», зупинена через відсутность рішення уряду щодо ракетного крейсера проекту 1164.

Про це йдеться в повідомленні на сайті «Укроборонпрому».

«На сьогодні арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній плані становить понад 58 мільйонів гривень», — зазначається на сайті.

Повідомляється, що ці борги накопичились через припинення в лютому 2015 року відшкодування витрат підприємства на утримання крейсера.

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Юрій Луценко має намір повернути у державну власність Чорноморський суднобудівний завод та Миколаївський суднобудівний завод «Океан», які належать депутату від «Опозиційного блок» у Вадиму Новинському.

Нагадаємо також, Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно «Чорноморського суднобудівного заводу» у Миколаєві та селищі Коблеве в Миколаївській області, а також на 99,87 % акцій товариства. Власниками акцій є 9 компаній, зареєстрованих в Україні та Республіці Кіпр.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram