У трьох росіян, убитих в Центральноафриканської республіки, були журналістські посвідчення на імена режисера Олександра Расторгуєва, журналіста Орхана Джемаля і оператора Кирила Радченка.

У трьох росіян, убитих в Центральноафриканській Республіці, були журналістські посвідчення на імена режисера Олександра Расторгуєва, журналіста Орхана Джемаля й оператора Кирила Радченка.

Про це повідомила прес-служба російського МЗС.

«Посольство Росії в ЦАР, на жаль, не було поінформоване про перебування на території країни російських журналістів. Співробітники нашої дипмісії знаходяться зараз в тісному контакті з місцевими правоохоронними органами і урядовими структурами на предмет з'ясування всіх обставин загибелі російських громадян і проведення заходів по відправці тіл на батьківщину», — зазначили у відомстві.

31 липня ЗМІ повідомили про загибель трьох російських журналістів у Центральноафриканській Республіці. Ідеться про Орхана Джемаля, Кирила Радченка і Олександра Расторгуєва.

У ЦАР журналісти знімали матеріал про російських найманців ПВК «Вагнер»

Журналісти Громадсього співпрацювали із воєнним кореспондентом Орханом Джемалем. Зокрема, він став автором серії матеріалів про міграцію до Туреччини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Турецький шлях: хто і навіщо емігрує в Туреччину

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile