Українська родина, на яку напала акула, займалась снорклінгом у заповіднику в Єгипті, де заборонене підводне плавання. Постраждала дитина досі у важкому стані, жінка — у задовільному.

Про це hromadske повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.

За даними українського посольства в Єгипті, постраждалі відпочивали з 20 жовтня у місті Шарм-ель-Шейх.

«Напад акули на них стався 25 жовтня під час підводного плавання («снорклінгу») у національному заповіднику Рас-Мохаммед, що знаходиться в районі дії офіційної заборони будь-яких видів підводного плавання», — зазначили дипломати.

Постраждалий 12-річний хлопчик, якому ампутували руку, перебуває в реанімації у лікарні Шарм-ель-Шейха, йому зробили одну з двох запланованих операцій. Постраждалу жінку перевели з відділення інтенсивної терапії до стаціонарної палати, її стан задовільний.

Поки українці перебувають у лікарні, евакуювати на батьківщину їх не планують.

В українському посольстві кажуть, що тримають справу на контролі і підтримують постійний зв’язок з рідними постраждалих, адміністрацією медичного закладу та українським туроператором, послугами якого користувалися постраждалі.

«МЗС вкотре наполегливо рекомендує громадянам України, які відпочивають у Єгипті, неухильно дотримуватися вимог місцевих органів влади та відповідних застережень представників туроператорів», — наголосила Зеленко.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що в Єгипті на родину українців напала акула, постраждалій 12-річній дитині ампутували руку.

Поділитись: