Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку із безпідставними обшуками та незаконними затриманнями українців у Бахчисараї

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку із безпідставними обшуками та незаконними затриманнями українців у Бахчисараї.

Про це йдеться у прес-службі МЗС.

«Наступ окупантів проти тих, хто проти окупаційного режиму, зокрема кримськотатарських активістів та українців, вкотре свідчить про продовження Росією репресивної політики з метою викорінити будь-яке інакомислення та залякати населення Кримського півострова», — йдеться у повідомленні.

У відомстві також відзначили, що цілеспрямовані обшуки в будинках мусульман свідчать про переслідування за релігійною ознакою.

«Закликаємо міжнародне співтовариство активно виступити на захист прав та свобод мешканців Кримського півострова та змусити Росію припинити злочинну розправу над незгодними з окупацією», — наголошує МЗС.

Уранці 11 жовтня в Бахчисараї силовики прийшли з обшуками до кримських татар

У Федеральній службі безпеки РФ у Криму затриманих кримських татар звинуватили в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір».

Активіст «Кримської Солідарності» Ділявер Меметов повідомив Громадському, що обшуки силовики РФ проводили з приниженням гідності.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: