Акція «Свинарчуків за ґрати», яку 23 березня у Києві організувала партія «Національний корпус», пройшла спокійно, однак керівниця поліції діалогу отримала подряпину на обличчі.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

«Загалом акція пройшла спокійно, однак, коли жбурляли вінки, подряпину на обличчі отримала керівниця поліції діалогу. Людину, яка жбурляла вінок, запросимо до управління поліції й надамо юридичну оцінку її діям», — зазначив Крищенко.

За підрахунками поліції, в акції взяли участь близько 6 тисяч людей. За порядком під час акції стежили 1,5 тисячі правоохоронців.

  • 23 березня у Києві на Майдані Незалежності люди вийшли на акцію «Свинарчуків за ґрати» й вимагали покарання для фігурантів справи про розкрадання в оборонці. Частина учасників не змогли пояснити мету мітингу. Також у межах акції «Свинарчуків за ґрати» біля Житнього ринку у столиці випустили близько двох десятків свиней.
  • Раніше, 16 березня, представники «Нацкорпусу» в Полтаві закидали іграшковими свинями поліцейських під час візиту Порошенка.
  • Також 16 березня на Майдані Незалежності в Києві організації «Національний Корпус» та «Національні дружини» провели мітинг із вимогою до президента Петра Порошенка покарати причетних до розкрадань в оборонному секторі. Учасники акції також кидали іграшковими свинями в правоохоронців.
Поділитись: