Стрипклуб «Little Darlings» («Милі крихітки») в Лас-Вегасі вигадав, як продовжити працювати попри коронавірусні обмеження: там за танцями дозволять спостерігати з вікон припаркованих поруч автівок.

Як повідомляє місцеве видання Las Vegas Review-Journal, так стрипклуб хоче продовжити роботу попри рекомендації для бізнесу закритися на час карантину й водночас виконувати поради щодо так званого соціального дистанціювання — тобто уникнення близького контакту між людьми, аби запобігти ризику зараження коронавірусом.

«Ми пропонуватимемо стрипшоу для клієнтів, що сидітимуть в автівках. Гості можуть під’їхати до вхідних дверей, а танцівниці будуть стояти одна від одної на безпечній відстані. Тож вони насолоджуватимуться вкрай відвертим шоу просто зі своїх автомобільних сидінь», — повідомив Раян Карлсон, керівник «Милих крихіток».

Він також запевнив, що в закладу достатньо дезінфекторів, аби обробляти приміщення після кожного танцю, аби запобігти ризику зараження.

Очікується, що перше шоу «Милі крихітки» дадуть уже цієї суботи, 21 березня, і слідкуватимуть, наскільки воно популярне серед клієнтів закладу.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: