Дебати на НСК «Олімпійському» між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком пройшли без порушень правопорядку, на стадіоні були присутні 22 тисячі громадян і близько 10 тисяч правоохоронців, повідомили в МВС.

Як заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, всі підрозділи системи МВС забезпечили публічну безпеку громадян під час дебатів.

«Дебати, про які так довго говорили і до яких так готувалися, відбулися. Організаційні питання — це питання політиків, а наша справа — це забезпечення правопорядку. Сьогодні на стадіоні були присутні 22 тисячі громадян і близько 10 тисяч правоохоронців... Особовий склад Національної поліції, Національної гвардії, підрозділів ДСНС з поставленими завданнями впорався», — заявив Сергій Яровий.

Нагадаємо, увечері 19 квітня Порошенко та Зеленський зустрілись на дебатах на «Олімпійському» і провели першу публічну очну дискусію. Після цього Порошенко поїхав у студію Суспільного на дебати передбачені законом, Зеленський туди їхати відмовився.

Дивіться трансляцію Громадського з місця події за посиланням.

Поділитись: