До НСК «Олімпійський» постійно надходять запити стосовно квитків на дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка як від громадян України так і з-за кордону. Зокрема, на дебати готові приїхати охочі з Німеччини та Великої Британії.

Про це заявив заступник директора НСК «Олімпійский» Віктор Анісімов.

«Станом на сьогодні жодних заявок на 19 квітня НСК «Олімпійський» не отримував ні від комерційних структур, ні від інших. Дата вільна. Якщо говорити про підготовку до дебатів, то заявку на проведення можуть подавати два суб’єкти: ЦВК або Суспільне телебачення. На сьогодні ми не отримали офіційного звернення ні від одного, ні від іншого суб’єкта», — зазначив Анісімов.

Він додав, що «Олімпійський» забезпечуватиме виключно технічні умови проведення дебатів: світло, сигнал, чистота тощо. Організацією займатиметься НСТУ.

Анісімов також зазначив, що наразі неможливо назвати суму проведення дебатів, оскільки вартість вираховують від вимог, які висуває організатор. Він додав, що НСК знадобиться щонайменше 2-3 дні на організацію заходу.

Нагадаємо:

Попри заяву спікера штабу Зеленського, що всі його умови вже озвучені, згодом команда шоумена оприлюднила новий ролик за участі кандидата, на якому той запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним та Порошенком.

У Порошенка вважають, що це чергова спроба уникнути дебатів з боку Зеленського.

Поділитись: