Верховна Рада України підтримала у цілому ініціативу президента Володимира Зеленського про виділення додаткових коштів на добудову дитячої лікарні Охматдит.

Проєкт закону №2505 у цілому підтримали 357 народних депутатів.

Жоден народний обранець не проголосував проти цієї ініціативи, 33 — не голосували.

У пояснювальній записці йдеться, що в Охматдиті вже ввели в експлуатацію Перший пусковий комплекс у 2017 році та за результатами проведених публічних закупівель у 2018 році уклали договір на добудову лікарні з генпідрядником ТОВ «РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД».

«Для виконання робіт з будівництва у 2019 році передбачено капітальні видатки в розмірі лише 600,0 млн грн, що не враховує реальну потребу, передбачену директивними термінами завершення будівництва», — зазначено у документі.

Лікувально-діагностичний комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит планують добудувати у першому кварталі 2020 року.

Згідно з цим законом, у бюджет на 2020 рік додали видатки на суму 200 млн грн на будівництво цієї лікарні.

Варто зазначити, що будівництво нових корпусів лікарні розпочалося у 2011 році. У бюджеті на 2015 рік передбачали 500 мільйонів гривень на закінчення будівництва Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит.

У грудні 2017 року першу чергу оновленого комплексу було введено до експлуатації.

Охматдит — багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дітям в Україні. Це найбільша дитяча лікарня в Україні.

Нагадаємо, 31 травня 2017 року новою головною лікаркою головної дитячої лікарні України Охматдит стала лікарка із Коломиї Ірина Садов'як. Міністерство охорони здоров'я обрало Ірину Садов'як новим головним лікарем дитячої лікарні Охматдит.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile