Унаслідок прориву водогону «Горлівка — Торецьк» діаметром 900 мм в районі міста Горлівка (в так званій сірій зоні), зупинили централізоване водопостачання міст Торецьк та Залізне, смт. Північний та Південний.

«Станом на 13:00 16 жовтня без централізованого водопостачання залишається 42 813 людей», — йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Для забезпечення населення водою 17 жовтня планують залучити головне управління ДСНС України у Донецькій області та комунальні служби міста. Водою для населення та об’єктів критичної інфраструктури підвозитимуть автомобілями. 

Над ремонтом місця пориву на зазначеній ділянці водогону працюватимуть співробітники КП «Компанія «Вода Донбасу» за наявності гарантій безпеки.

26 вересня стало відомо, що в місті Макіївка, що на окупованій Донеччині, сталося масове отруєння місцевого населення питною водою, до лікарні доправили щонайменше 39 людей, зокрема двох дітей віком до 9 років. 

Удень 28 вересня кількість госпіталізованих унаслідок отруєння водою в окупованій Макіївці зросла до 117. За тиждень отруїлися понад 230 людей.

У постраждалих були такі симптоми: біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація і зневоднення.

Лабораторія контролю за якістю води в Макіївці встановила, що вода в системі централізованого водопостачання відповідає нормам.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile