Лабораторія контролю за якістю води в Макіївці встановила, що вода в системі централізованого водопостачання відповідає нормам.

Лабораторія контролю за якістю води в окупованій Макіївці встановила, що вода в системі централізованого водопостачання Горняцького району Макіївки відповідає нормам.

Про це повідомила прес-служба комунального підприємства, яке постачає воду в Макіївку, «Вода Донбасса».

«Відповідно до отриманих результатів, вода в системі централізованого водопостачання відповідає Державним санітарним правилам і нормам 2.2.4-171-10», — йдеться у повідомленні.

Міська санітарно-епідеміологічна служба, яка також брала проби води, поки що не надала результатів.

28 вересня комунальне підприємство «Вода Донбасса» та міська санепідемстанція взяли проби води після повідомлень про масове отруєння питною водою в Макіївці. 

29 вересня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій заявило, що хлор, яким очищують воду на Макіївській фільтрувальній станції, що на окупованій території, постачали з Росії

Раніше представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини Павло Лисянський повідомив, що в окупованій Макіївці масово отруєння могло статись через те, що воду частково дезінфікували не хлором, а марганцем.

26 вересня стало відомо, що в місті Макіївка, що на окупованій Донеччині, сталося масове отруєння місцевого населення питною водою, до лікарні доправили щонайменше 39 людей, зокрема двох дітей віком до 9 років. 

Станом на ранок 27 вересня кількість госпіталізованих зросла до 43 осіб. Удень того ж дня стало відомо, що кількість госпіталізованих зросла до 87.

Удень 28 вересня кількість госпіталізованих унаслідок отруєння водою в окупованій Макіївці зросла до 117.

У постраждалих були такі симптоми: біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація і зневоднення.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile