У Донецькій області завершили ремонт пошкодженого водогону «Горлівка — Торецьк».

З 16:30 21 грудня почалося заповнення водопроводу для подачі води на місто, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

За словами в.о. генерального директора КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександра Дубика, зараз запускають насосні агрегати і починають заповнювати водопровід.

Нагадаємо, аварія сталася 16 грудня о 22:50 між Горлівкою та Торецьком в районі селища Південне. Внаслідок пошкодження втрати води сягали до 1500 кубометрів на годину.

Пошкодження виявили у трьох місцях: одне — діаметром приблизно 800 мм і два — від мін калібром 120 мм. Усі пошкодження ремонтники ліквідували, але завтра, після заповнення водогону водою, його знову мають оглянути, щоб пересвідчитися у якості проведених робіт.

17 грудня у місті Торецьк, Залізне та селищах Північне і Південне Донецької області відключили водопостачання через проблеми на центральному водогоні «Горлівка-Торецьк». Без води загалом лишилися 42,8 тисячі людей. 19 грудня жителям Донеччини доставили 80 тисяч літрів води. Того ж дня почали ремонтні ремонти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торецьк на Донеччині 10 днів прожив без води: чому це знову може повторитись.

Раніше У Петровському та Кіровському районах окупованого Донецька дві доби не було води. Це було пов’язано з ремонтом на Донецькій фільтрувальній станції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працюємо, попри обстріли і страх»: чому така важлива Донецька фільтрувальна станція.

Поділитись: