Мешканку Краматорська на Донеччині 5 березня госпіталізували через підозру на китайський коронавірус. Вона нещодавно повернулася з Таїланду.

Про це повідомила пресслужба Донецької обласної державної адміністрації.

Там зазначили, що у жінки симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції. Лікарі, відповідно до протоколу, ізолювали хвору та взяли у неї аналізи. Їх направили у Центр громадського здоров’я МОЗ України у Києві. Результатів очікують 6 березня.

«Центр громадського здоров’я МОЗ України робить все можливе, щоб здійснити перевірку у найкоротший термін. Як тільки буде отримано результати аналізів, Донецька ОДА проінформує населення та ЗМІ», — йдеться в повідомленні.

Там також зазначили, що область повністю готова до будь-якого розвитку ситуації — лікарні обладнані необхідним, підготовані до можливого прийому пацієнтів, а лікарі навчені необхідному алгоритму дій. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом.

Інфікований — житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся з Італії через пункт пропуску «Порубне» в Чернівецькій області. Тоді симптомів зараження у них не виявили. Після прибуття подружжя самоізолювалося, а через два дні, 28 лютого, у чоловіка з'явилися симптоми, які вказували на коронавірусну інфекцію. 29 лютого його госпіталізували, а ввечері в понеділок, 2 березня, коронавірус підтвердили за допомогою тестування.

Як швидко поширюється вірус? Які симптоми COVID-19 та як від нього захиститися? Усі новини про коронавірус в Україні та світі ми збиратимемо в текстовому онлайні.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 95 416. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 3 285 людей. Водночас 53 278 пацієнтам вдалося одужати.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: