На Гаваях американський військовий впав у кратер вулкану Кілауеа, коли хотів зробити селфі на фоні його кальдери (котловини). Чоловік пролетів 21 метр, але залишився живим.

Про це повідомляє The New York Times.

За словами очевидців, 32-річний військовий, ім’я якого не називають, хотів зробити селфі і переліз через огорожу. Під його ногами обвалився ґрунт і він пролетів 70 футів (близько 21 метра — ред.) крутим схилом.

Військовому вдалося зачепитися за виступ, що врятувало його від падіння в лаву. Через декілька годин рятувальники знайшли його живим. На гелікоптері його доправили у лікарню. Спочатку повідомлялося, що чоловік у критичному стані, але пізніше лікарі заявили, що його стан стабільний.

Рятувальники дістають чоловіка, який впав у кратер вулкану Кілауеа, Гаваї, США, 1 травня 2019 року
Фото:

B. Hayes/National Parks Service

Представник армії США розповів, що чоловік прибув на Гаваї для участі у навчаннях.

Адміністрація Гавайського вулканічного національного парку оприлюднила заяву, в якій наголошується, що відвідувачам категорично заборонено перелазити через бар’єри.

За даними Геологічної служби США, вулкан Кілауеа — найактивніший вулкан у світі, з 1983 року він регулярно вивергає лаву. В останній раз виверження сталося в минулому році, тоді лава розтеклася на площі понад 35 тисяч квадратних метрів і знищила близько 700 будівель.

Раніше NASA Earth Observatory оприлюднила фото виверження найпівнічнішого вулкана Камчатки.

Поділитись: