Обшуки в одному з центрів забезпечення Збройних сил України у Харківській області
Фото:

СБУ

Служба безпеки викрила розкрадання пального в одному з центрів забезпечення Збройних сил України у Харківській області. Тепер порушникам загрожує до 12 років позбавлення волі.

Про це йдеться у повідомленні СБУ області.

Оперативники встановили, що керівники середньої ланки центру організували систематичне розкрадання паливно-мастильних матеріалів, призначених для потреб української армії.

«Дизельне паливо та бензин один з фігурантів особисто вивозив з території військової частини невеликими партіями. Потім пальне акумулювали на складах посередників та збували оптовими партіями за готівку місцевим підприємцям», — йдеться у повідомленні.

У межах справи правоохоронці задокументували три епізоди розкрадання паливно-мастильних матеріалів загальним обсягом понад 5 тонн. СБУ затримала автомобіль посередників під час перевезення чергової партії солярки розміром у 3 тонни, незаконно придбаної у військових.

Під час шести обшуків у службових приміщеннях центру та за місцями проживання фігурантів справи правоохоронці виявили докази корупційної діяльності, а також гроші, одержані від оборудки.

Зараз вирішують питання про оголошення підозри фігурантам справи про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 (викрадення, привласнення військовослужбовцем військового майна, вчинені в умовах особливого періоду) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.

Поділитись: