У Херсонській області 17 людей, які приїхали з анексованого Росією Криму, самовільно покинули центр обсервації у Каланчацькому районі.

Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

«Поліцейські склали адміністративні протоколи щодо 15-ти осіб, які самовільно залишили центр обсервації у Каланчацькому районі... За порушення правил обсервації громадяни мають сплатити штраф від 17 тисяч грн», — йдеться у повідомленні.

Загалом до центру на обсервацію прибули 20 людей.

Порушники обсервації пояснили, що хочуть проходити самоізоляцію вдома.

Громадяни поїхали додому, у більшості випадків до західних областей та Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялось, що в Україні запрацював додаток «Дій вдома» для контролю людей на самоізоляції та обсервації.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: