Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що в межах експерименту в Херсонській області планують відкрити табір для відпочинку дітей.

Про це він повідомив в етері телеканалу «Україна 24».

«Ми з обережністю ставимося до відкриття (дитячих таборів — ред.). Зараз прописали норми, зустрілися з певними асоціаціями... Думаю, в Херсонській області, одній з перших, зробимо пілот, спробуємо відкрити на відпочинкову зміну, не більше 14 днів, для дітей з області», — зазначив Ляшко.

Він нагадав, що дитячі табори заборонено відкривати відповідно до постанови Кабміну про адаптивний карантин до 31 липня 2020 року.

«Причини в тому, що під час організованого відпочинку дітей часто відбуваються не тільки спалахи крапельних інфекцій, але й досить велика кількість гострих кишкових інфекцій», — зазначив головний санлікар.

Зазначимо, що ще на початку червня Ляшко вважав, що цього літа відкривати дитячі оздоровчі табори не можна.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомляв, що дитячі табори в Україні через погіршення епідеміологічної ситуації відкриють не раніше 1 серпня.

В Україні за минулу добу коронавірусне захворювання COVID-19 підтвердили у 823 людей. Також зафіксували 22 летальні випадки та 221 людина одужала.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: