Правоохоронці затримали на хабарі колишнього першого заступника голови правління Укргазвидобування Олексія Тамразова. Він також є власником та інвестором видання Insider.

Правоохоронці затримали на хабарі колишнього першого заступника голови правління державної газовидобувної компанії Укргазвидобування Олексія Тамразова. Він також є власником та інвестором видання Insider.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За версією слідства, Тамразова затримали при спробі дати 200 тисяч доларів хабара прокурору Генпрокуратури. За хабар він просив зняти арешт з майна у кримінальній справі, яка пов’язана зі злочинною організацією президента-утікача Віктора Януковича.

У жовтні 2017 року правоохоронці затримали директора Укргазвидобування Вадима Мохова. ЗМІ заявляли, що Мохов підозрюється у невиконанні вимог наказу Державної служби геології та надр України про призупинення дії спецдозволу на користування надрами в період з 28 липня по 10 серпня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Підземелля скарбів: як наживаються на видобутку українського вугілля

Укргазвидобування має ліцензію на розробку і видобуток природного газу і газового конденсату на Островерховському родовищі в Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

У серпні 2017 року представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знову проводили обшуки та виїмку документів в головному офісі Укргазвидобування. Тоді в компанії заявили, що ГПУ цікавили проведені у 2016-2017 роках роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ «Укргазвидобування» досягти  максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу.

У липні 2017-го директор Укргазвидобування заявив про обшуки з боку СБУ та Генпрокуратури. За його словами, правоохоронці вилучали документи, пов'язані зі співпрацею з Білоруссю та Румунією.  У ГПУ заявили, що посадовців Укргазвидобування підозрюють у завищенні вартості робіт. 

Укргазвидобування — основна компанія з видобування природного газу i газового конденсату в Україні, 100-відсоткове дочірнє підприємство компанії «Нафтогаз України».

Поділитись: