Прокуратура повідомила про підозру директору одного з товариств на Київщині за фактом сприяння у привласненні понад 2,4 мільйони гривень бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт доріг.

Про це повідомили у прокуратурі міста Києва.

Згідно з інформацією, кошти було виділено на ремонт доріг в районі селищ Хотянівка, Новосілки і Нові Петрівці у Вишгородському районі. 

«Встановлено, що протягом 2017-2018 рр. службові особи с.Хотянівка, Новосілки і Нові Петрівці підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, що займається ремонтними роботами асфальтових доріг, і перерахували на рахунки товариства понад 20 мільйонів гривень. Роботи проведені в повному обсязі і неякісно, а їх обсяг не відповідає відомостям, зазначеним в документах. Різниця становить понад 2,4 млн гривень», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, 12 липня Державне бюро розслідувань провело обшуки у головному управлінні Державної фіскальної служби України. Податківців звинувачують у завданні збитків державі на 630 мільйонів гривень.

Поділитись: