У Київській області у суботу та неділю, 11 та 12 квітня, планують запровадити режим максимального обмеження пересування.

Про це повідомив в. о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу.

«Багато в чому ваше здоров'я та життя залежать від вашої сумлінності та відповідальності, дотримання суворого карантинного режиму та санітарно-гігієнічних правил — найкраща профілактика захворювання на коронавірус. Нагадую, що в суботу та неділю в області, швидше за все, буде запроваджено режим максимального обмеження пересування», — сказав Володін.

Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у своєму відеозверненні заявив, що у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях можуть ввести комендантську годину через пандемію коронавірусу.

Загалом в Україні, за останніми даними МОЗ, зафіксували 1892 випадки інфікування коронавірусом. З них 45 людей одужали та 57 померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: