Слідчі Київського теруправління Держбюро розслідувань повідомили про підозру у катуванні двом поліцейським Васильківського відділу поліції в Київській області.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у Telegram-каналі.

«Історія жахлива і жорстока, відбулася ще в грудні минулого року. Причина катувань — більш, ніж безглузда. Чоловік на зупинці громадського транспорту почав словесний спір з правоохоронцями. У відповідь вони застосували сльозогінний газ і почали бити людину прикладом автомата», — йдеться у повідомленні.

Він додав, що на відео добре видно, що поліцейських «зовсім не бентежить кількість перехожих та автомобілів навколо».

Після знущань у громадському місці, поліцейські надягли на потерпілого кайданки, вивезли його на безлюдну місцевість Васильківського району Київщини, де продовжили жорстоко бити. 

«Дійшло до того, що горе-поліцейські закрили людину в багажнику, вдаривши прикладом згаданого автомата по голові. Тривали всі ці знущання близько чотирьох годин» — додав Труба.

Після цього поліцейські повернули потерпілого до Васильківського відділу поліції, виписавши йому протоколи про адмінпорушення.

За словами директора ДБР, родичі чоловіка його розшукували і зверталися до того самого Васильківського відділу поліції,сподіваючись на допомогу. Труба додав, що злочин хотіли приховати.

Поділитись: