На Київщині у Баришівському районі працівники поліції виявили два вантажних автомобілі «DAF» з держномерами Львівської області, які відвантажувалися на стихійному незаконному сміттєзвалищі.

На місці події працює слідчо-оперативна група Баришівського відділення поліції. Правоохоронці наразі опитують водіїв, встановлюють наявність відповідних накладних та інших дозвільних документів, а також кінцевий пункт розвантаження.

Наразі з’ясовуються усі обставини події. Вирішується питання про затримання цих транспортних засобів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можливо заробити на українському смітті?

Раніше Львівська міська рада ухвалила рішення про проведення конкурсу на будівництво системи дегазації Грибовицького сміттєзвалища, яка дозволить видобувати із полігону побутових відходів газ.

Нагадаємо, 1 червня 2018 року міськголова Львова Андрій Садовий підписав кредитну угоду з ЄБРР про виділення 35 мільйонів євро для на будівництво у Львові сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. 25 млн євро із зазначених коштів будуть надані на кредитних умовах терміном на 13 років (починаючи з 2018 року) і ще 10 млн євро будуть надані на умовах безповоротного гранту.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Спецпроект Громадського про історію львівського сміття.

У червні 2017 року у Львові понад 5 тисяч людей вийшли на віче через ситуацію зі сміттям.

Раніше міськголова Львова заявив про 229 відмов областей прийняти львівське сміття. У міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні 99% сміттєзвалищ не відповідають екологічним вимогам — міністр

Поділитись: