У день виборів на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» виявили 13 вибухових пристроїв, у зв’язку з цим оголосили режим «червоний», а це означає, що пропуск не здійснюється.

Про це в коментарі Громадському повідомив прес-офіцер Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служба України Олег Личковський.

КПВВ знаходиться приблизно в 200 м від приміщення ВЦА, де розташовано обидві виборчі дільниці найменшого в Україні 51 виборчого округу. Станом на 16:00 тут проголосувало 22,21% виборців, тобто 699 з 3150.

Тут також очікували організованого підвозу виборців з окупованої території, проте для цього був лише обмежений часовий проміжок.

Виборці округу проживають по обидві сторони лінії розмежування, з окупованої території виборці могли потрапити на дільниці лише з 6:00 до 6:45 та з 9:35 до 12:10. Решту часу КПВВ було закрито.

За словами прес-офіцера прикордонників, повідомлення про замінування КПВВ «Майорське» надійшло о 6:45, в зв’язку з чим КПВВ було зачинено, а відкрито о 9:35. Пізніше надійшло повідомлення від групи розмінування, яка продовжувала роботу, про виявлення міни 120 мм в 150 м від пропускного пункту. О 12:10 КПВВ було знову зачинено, оголошено режим «червоний».

Група розмінування досі продовжує роботу.

На пункті пропуску з українського боку зібралася черга близько 200 транспортних засобів.

Раніше повідомлялось, що на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Майорське» знайшли вибухонебезпечний предмет: рятувальники ініціювали питання про тимчасове закриття пункту пропуску.

15 липня КПВВ «Майорське» також зупиняв роботу через анонімний дзвінок про замінування. Тоді вибухівки не було виявлено.

Поділитись: