УКРАЇНА

На «Київ Прайді» очікується близько 5 тисяч учасників — поліція

15 червня, 2018 14:48
УКРАЇНА/На «Київ Прайді» очікується близько 5 тисяч учасників — поліція
Зберегти
Вигляд
lead
На марші рівності «Київ Прайд-2018», що відбудеться 17 червня, поліція очікує близько 5 тисяч учасників. Стільки ж буде поліцейських, які охоронятимуть громадський порядок.

На марші рівності «Київ Прайд-2018», що відбудеться 17 червня, поліція очікує близько 5 тисяч учасників. Стільки ж буде поліцейських, які охоронятимуть громадський порядок. 

Про це на брифінгу повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає кореспондент Громадського.

«За попередньою інформацією, планується участь близько 5 тисяч осіб. Стільки ж буде і правоохоронців. Безумовно, будуть у готовності спецпідрозділи, інші підрозділи», — сказав Яровий.

Також він повідомив, що крім організаторів «Київ Прайду» ніхто більше не подавав заявки на проведення акцій у цей день.

«Заявки інших організацій ми не отримували. Є певна інформація у соціальних мережах. З досвіду ми знаємо, що певні праворадикальні організації планують перешкоджати проведенню маршів. Ми з ними спілкуємося і попередили про наслідки порушення закону», — сказав заступник глави МВС.

Як повідомлялося, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала владу Києва забезпечити безпеку учасників «Маршу рівності».

Щорічний київський Марш рівності цього року відбудеться 17 червня.

Натомість в УПЦ Московського патріархату закликали скасувати Марш рівності

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пам’ятні місця ЛГБТ-спільноти на карті Києва.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти