Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Київський Онуфрій закликав владу скасувати проведення Маршу рівності у Києві.

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Київський Онуфрій закликав владу скасувати проведення Маршу рівності у Києві.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП. 

«Проведення подібних заходів — це публічна та відверта пропаганда гріха, зокрема статевих збочень», — заявив Онуфрій, зазначивши, що церква поважає світогляди та інтереси інших людей.

«Звертаємось до вас, шановні можновладці, з проханням не допустити проведення у столиці нашої Держави — м. Києві, маршу представників ЛГБТ-спільнот», — закликав предстоятель УПЦ МП.

Зазначається, що 17 червня о 14:30 у Маріїнському парку міста Києва біля поклінного хреста буде звершений молебень за збереження християнських сімейних цінностей та про дарування миру Україні.

Нагадаємо, щорічний київський Марш рівності цього року відбудеться 17 червня.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Бунтуй, кохай, права не віддавай»: у Києві відбувся Марш Рівності 2017 року

Нагадаємо у центрі Києва, 2 червня, пройшла хода на захист прав дітей та сім'ї, ініціатором акції виступила Всеукраїнська Рада Церков.

На початку травня петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей набрала необхідні 25 тисяч підписів для того, щоб її розглянув президент. Автор петиції пропонував на законодавчому рівні підтримати та захистити традиційні сімейні цінності, а також заборонити пропаганду і популяризацію ЛГБТ.

Президент Петро Порошенко у своїй відповіді заявив, що в Україні «є неконституційними будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження конституційних прав».

Поділитись: