З полудня 4 квітня рятувальники продовжують гасити пожежу у зоні відчуження Чорнобильської АЕС. На лівому березі Прип'яті наразі жодних загорянь немає.

Про це повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження.

Станом на 20:00 12 квітня пожежі гасять поблизу сіл Чистогалівка та Лелів на території Корогодського лісництв. Там спостерігається тління лісової підстилки окремими осередками.

На території Денисовецького лісництва в заплаві річки Грезля окремими вогнищами тліє трав'яний настил і чагарники. На території Котовського лісництва спостерігається тління трав'яного настилу між смт Поліське та селами Тараси й Володимирівка.

Основні осередки пожеж знаходяться у районі сіл Варовичі та Чистогалівка, де горить трав’яний настил, очерет та лісова підстилка.

Нагадаємо, 4 квітня повідомлялося, що у зоні відчуження Чорнобильської АЕС виникла верхова лісова пожежа на площі 20 гектарів, рятувальники направили на допомогу вогнеборцям авіацію. Гасінню заважав підвищений радіаційний фон.

Згодом у Державному агентстві з управління зоною відчуження повідомили про нормалізацію радіаційного фону.

6 квітня у поліції Київщини повідомили, що затримали 27-річного жителя села Рагівка, який спричинив пожежу в Чорнобильській зоні. 8 квітня йому оголосили підозру через підпал.

Він розповів, що підпалив сміття та траву у трьох місцях задля забави. А після цього вітер розніс вогонь далі, й він вже не зміг впоратися та загасити багаття.

Поділитись: