Поліція Київської області оголосила підозру чоловіку, який підпалив траву і спричинив пожежу поблизу села Володимирівка Котовського лісництва.

Про це повідомляє пресслужба обласної поліції

За даними правоохоронців, траву підпалив 27-річний раніше судимий житель села Рагівка Київської області. Підозру йому оголосили за ч. 1 ст. 245 (знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає штраф або позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

Зараз вирішують питання про обрання запобіжного йому запобіжного заходу, слідство триває.

Нагадаємо, 4 квітня повідомлялося, що у зоні відчуження Чорнобильської АЕС виникла верхова лісова пожежа на площі 20 гектарів, рятувальники направили на допомогу вогнеборцям авіацію. Гасінню заважав підвищений радіаційний фон.

Згодом у Державному агентстві з управління зоною відчуження повідомили про нормалізацію радіаційного фону.

6 квітня у поліції Київщини повідомили, що затримали 27-річного жителя села Рагівка, який спричинив пожежу в Чорнобильській зоні.

Він пояснив поліціянтам, що задля забави у трьох місцях підпалив сміття та траву. Після чого вогонь вітром перекинуло далі, й він вже не зміг впоратися та загасити багаття

Унаслідок цього виник неконтрольований процес знищення та пошкодження вогнем рослинності, природного стану ґрунтового покриву, мікроорганізмів на загальній площі 5 га території Котовського лісництва. А в атмосферу вивільнились шкідливі хімічні сполуки.

Поділитись: