На Луганщині 31 березня зафіксували третій випадок зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Оскільки спершу хворого госпіталізували до терапевтичного відділення, він міг інфікувати лікарів.

Про це у коментарі hromadske розповів заступник директора Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Жданов.

«Хворий був госпіталізований 27 березня в інфекційне відділення з терапевтичного відділення. Результати дослідження ПЛР — позитивне. За усіма лікарями, з якими він спілкувався, встановлене медичне спостереження з обовʼязковим оглядом», — сказав він.

Жданов також додав, що їм всім вже зробили швидкі тести, які показали негативні результати.

«Але всі 14 днів, протягом яких вони перебуватимуть на карантині, за ними спостерігатимуть. Лікарі знаходяться на самоізоляції вдома, ходять на роботу, але працюють лише у цьому відділенні. Пацієнти, які лікувались разом з цією людиною — на карантині, відділення закрите», — розповів Володимир Жданов.

Стан хворого, за словами заступника директора обласного лабораторного центру, середньої тяжкості. Динаміка позитивна.

Також Жданов сказав, що медики та влада не називатимуть ані вік, ані місце проживання хворих.

«Вся область має знати, що це може будь-який населений пункт, всі мають дотримуватись карантину», — вважає він.

Раніше голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай повідомив, що хворий контактував принаймні з 41 людиною.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 669 людей, з них 17 померли, а 10 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: