У Луганській області українські прикордонники затримали чоловіка, який незаконно перетнув кордон і попросив притулку через те, що «в Росії йому загрожує ув’язнення через власні погляди».

Про це повідомила Державна прикордонна служба України. 

Росіянин мав при собі рюкзак з набором для виживання, мобільний телефон та кілька тисяч рублів. За його словами, він народився у Казані та 12 років очолював один із підрозділів організації, яка підтримувала ідею зміни російської влади. 

Окрім цього, з 2016 року чоловік, як він каже, почав матеріально підтримувати український полк «Азов». Через свої погляди росіянина неодноразово засуджували, тому він вирішив втекти до України.

На чоловіка склали протокол про адміністративне порушення за частиною 2 статті 204-1 (незаконний перетин кордону). Під час оформлення правопорушення росіянин попросив притулку в Україні.  

Порушники кордону

У вересні на кордоні з Угорщиною викрили чоловіка, який з підробленою карткою дипломата та дипломатичними номерами на автомобілі, намагався вивезти з України повний мікроавтобус контрабандних сигарет.

А харківські прикордонники затримали чоловіка, який незаконно разом зі своїм конем перетнув кордон із Росією. Каже, що він українець і віз до РФ тютюн для кальяну.

Також на Харківщині прикордонники затримали українця, який п’яним та в літніх шльопанцях намагався в обхід пунктів пропуску перейти кордон. Чоловік пояснив, що хотів скоротити дорогу.

Поділитись: