Війна

На Луганщині за участь в «ЛНР» судитимуть передану Молдовою українку

20 липня, 2017 00:18
Війна/На Луганщині за участь в «ЛНР» судитимуть передану Молдовою українку
Зберегти
Вигляд
У Луганській області судитимуть 28-річну українку, яку Молдова передала Україні. Жінка брала участь у діяльності самоназваної «ЛНР»

У Луганській області судитимуть 28-річну українку, яку Молдова передала Україні. Жінка брала участь у діяльності самоназваної «ЛНР».

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За рішенням суду українка до завершення досудового розслідування правопорушниця перебуватиме під вартою.

Їй інкримінується вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України: створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації.

До цього контррозвідка встановила, що жінка перебувала в одному з підрозділів бойовиків, дислокованому в Луганську, та займалася його матеріально-технічним забезпеченням.

З березня 2017 року вона перебувала у розшуку за підозрою в причетності до діяльності терористичної організації та виїхала до Молдови.

Спецслужби цієї країни, за інформацією СБУ, виявили пособницю бойовиків. Її оголошено небажаною особою в Молдові та передано українським правоохоронцям.

Тоді разом з 28-річною українкою правоохоронці Молдови затримали і свого громадянина, який, за даними слідства, брав участь у боях на Донбасі на боці бойовиків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини