На Львівщині через спалах коронавірусного захворювання COVID-19 у селі Давидів частково обмежили в’їзд та виїзд.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

Так, поліцейські патрулюють біля основних виїздів та в’їздів з села. Другорядні — перекриті бетонними плитами. У село пускають лише місцевих жителів. Зранку та ввечері усім, хто в’їжджає в населений пункт міряють температуру.

«Ми міряємо температуру зранку, з сьомої до десятої та після обіду, з шістнадцятої до вісімнадцятої. Це час, коли люди повертаються додому», — розповів дільничний інспектор Тарас Король. 

Як повідомив голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький у селі підтверджено 20 випадків захворювання на коронавірус.

«У нашому селищі проживає близько 7 тисяч населення. Ми знаємо про цих 20 хворих. Саме тому ми вимірюємо температуру людям, обмежили в’їзд в село, щоб мати більше інформації про інших жителів. Такі заходи будуть впродовж двох наступних днів. А далі будемо вирішувати», — розповів Керницький. 

Загальна кількість людей, які контактували з інфікованими — 140. Найближчими днями усіх їх мають протестувати. 

У населеному пункті 30 квітня провели дезінфекцію вулиць. Ще мають провести дезінфекцію під’їздів у будинках.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на 30 квітня у світі з початку пандемії коронавірусу зафіксували понад 3 млн 220 тисяч інфікованих, з них 228 236 пацієнтів померли, а 1 млн 355 — одужали. Інфікованими сьогодні залишаються 1 991 755 людей.

В Україні коронавірус вже виявили у 10 406 людей, з них 261 помер, а 1 238 — одужали. За добу виявили 540 нових випадків інфікування.

Поділитись: