Життя

На Львівщині під землею продовжують страйкувати 73 шахтарі

Громадське
Життя/На Львівщині під землею продовжують страйкувати 73 шахтарі
Зберегти
Вигляд
Працівники шахти «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» продовжують страйкувати через невиплату зарплатні — під землею 12 грудня знаходяться 73 шахтарі.

Про це Громадському повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Він зазначив, що кількість страйкувальників поступово зменшується (учора їх було 97) через особисті потреби — «у когось господарство, комусь треба приймати ліки», а під землею лишаються «найсильніші».

Забезпеченням усього необхідного для працівників під землею займається голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників шахти «Лісова» Мирослава Кафтан — «подаємо їм воду, їжу».

Він додав, що працівники всіх змін шахти «Лісова» з 10 грудня лишися на роботі та не йдуться додому на підтримку страйку — «сплять у банях, у коридорах. Такого ще не було». Ці ж працівники, які лишилися на поверхні, 12 грудня влаштували мітинг у Червонограді на підтримку своїх колег.

Голова профспілки зазначив, що представники мітингувальників мають поїхати на перемовити до Києва. Також вони планують блокувати перехід на кордоні з Польщею.

Протест працівники шахти почали 10 грудня.

На початку грудня стало відомо, що працівникам «Львівугілля» виплатили третину зарплати за жовтень 2018 року. До цього вони влаштовували пікет під обласною адміністрацією та перекривали трасу з вимогою виплатити заборговані кошти.

19 листопада працівники шахти імені Капустіна підприємства «Лисичанськвугілля» припинили страйк на глибині 600 метрів з вимогою виплатити зарплату. Шахтарі провели під землею 32 дні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ День з шахтарем: з каскою і без зарплати

Більше про:
# шахтарі
# страйк
Пов`язані новини